Kadra
Zajęcia w szkole „Dobry Start” prowadzone są przez aktywną, dobrze przygotowaną i wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną oraz zespół specjalistów.
Oto niektórzy z nich:
Agata Wachowicz - Pietrusewicz - pedagog specjalny, wicedyrektor.

Agata Wachowicz – Pietrusewicz – pedagog specjalny, wicedyrektor.

Absolwentka studiów magisterskich Uniwersytetu Szczecińskiego na kierunku pedagogika rewalidacyjna, ukończyła stosowaną analizę zachowania. Od 6 lat pracuje w nurcie terapii behawioralnej z dziećmi z zaburzeniami ze spektrum autyzmu oraz z dziećmi ze sprzężeniami. Prowadzi zajęcia z dziećmi indywidualne jak i grupowe.
W wolnych chwilach planuje przestrzeń – jest miłośniczką aranżacji wnętrz.

Anna Sawicka - pedagog wczesnoszkolny i przedszkolny, oligofrenopedagog

Anna Sawicka – pedagog wczesnoszkolny i przedszkolny, oligofrenopedagog

Absolwentka studiów magisterskich  Uniwersytetu Szczecińskiego na kierunku pedagogika wczesnoszkolna. Ukończyła studia podyplomowe z edukacji przedszkolnej i oligofrenopedagogiki oraz kurs terapii behawioralnej. Swoje pierwsze doświadczenie  w pracy zawodowej zdobywała  jako nauczyciel  w przedszkolu integracyjnym. Od kilku lat prowadzi zajęcia w nurcie terapii behawioralnej z dziećmi z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Swoje kwalifikacje jako terapeutka uzyskała poprzez trzystopniowy kurs oraz czynny udział w Krakowskim oddziale PSTB.
W wolnych chwilach uwielbia gotować i spędzać czas na długich spacerach na łonie natury.

Przemysław Jodel - oligofrenopedagog, socjolog

Przemysław Jodel – oligofrenopedagog, socjolog

Jest nauczycielem kontraktowym, socjologiem zachowań ludzkich i oligofrenopedagogiem. Edukacją dzieci niepełnosprawnych zajmuje się od 2002 r. w Integracyjnym Przedszkolu Zdrowia. Po ukończeniu specjalistycznego kursu „Stosowana analiza behawioralna w pracy terapeutycznej z osobami autystycznymi” przeprowadzonego przez Polskie Stowarzyszenie Terapii Behawioralnej w Krakowie w 2007 roku, pracuje jako terapeuta dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu współpracując z certyfikowanym superwizorem.
Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach specjalizacyjnych. Jest strażakiem – ratownikiem, instruktorem Europejskiej Rady Resuscytacji. Wspólnie z małżonką Magdaleną wychowuje córkę Hanię.
Jego pasją jest bieganie, które realizuje w wolnych chwilach.